Airfel Kombi Anahtar İşareti Nedir? & Airfel Servis

Airfel Kombi Servisi 7/24 çağrı merkezi hizmetleri. Tüm Airfel klima ve kombi cihazları için servis randevusu alın.
Airfel Kombi Anahtar İşareti Nedir

Kombi cihazınızda çeşitli arızalar olduğunda ve ekrana sembol geldiğinde Airfel kombi anahtar işareti nedir? sorusunu araştırmaya başlarsınız. Sembol bilindiği üzere ingiliz anahtarına benzetilmekte ve bu sembol ile karşılaştığınızda bir çok arıza durumu oluşmuş olabilmektedir. Bu anahtar işareti çıktığında vakit kaybetmeden Airfel servis desteği almanız gerekmektedir.

Airfel kombi ekranında çıkan anahtar işareti bir çok parçadan kaynaklı yada resetleme işlemi yapıldıktan sonra düzelebilmektedir. Profesyonel olarak Airfel servisi hizmeti veren firmamız tarafından bu arızaların tümü garantili olarak giderilmektedir. Teknik bir destek alarak arızaların garantili olarak giderilmesini sağlayabilirsiniz. Merkez kombi klima teknik firması olarak yılların tecrübesine dayanarak tüm arazıları hemen çözüm üretiyoruz.

Airfel Kombi Anahtar işareti Nasıl Kalkar

Bir çok kombi arıza durumuna geçtiğinde ekranda çıkan anahtar işaretini kaldırmayı deneyebilirsiniz. Genellikle elektrik kesilmesi, cihazın çalışıyorken şalterden kapatılması, aniden gazın kesilmesi sonucu cihaz arıza durumuna geçerek anahtar işareti vermektedir. Bu anahtar işareti arızaya işaret olduğu gibi geçici bir işaret de olabilmektedir.

Airfel kombi cihazınızda ekran yanında bulunan R sembolü olan butona bir kaç saniye basılı tutarak ekrandan kalkması sağlanır. Ekran da olan bu işaret basılı tutmanıza rağmen kalkmıyorsa muhtemel teknik bir arıza bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda resetleme yapılarak gitmeyen anahtar işareti parça kaynaklı bir arıza olduğu anlamına gelmekte ve uzman bir destek almanız gerekmektedir.

Airfel Kombi Anahtar İşareti Nedir

Airfel Kombi Anahtar İşareti Yanıp Sönüyor

Kombi dijital ekranında olabilen anahtar işareti tek bir sebebi olmayıp bir çok sebepten ötürü olmaktadır. Resetleme düğmesi ile söndürüldüğünde kısa sürede tekrar aynı işaret belirdiyse kombi parçalarında teknik bir sorun olduğu ortaya çıkmaktadır. Ekranda anahtar ile hata kodu numarası yanıyorsa parçalardan biri görevini yerine getirmiyor olabilir.

Merkez kombi klima teknik firmamız olarak Airfel kombi markasına ait tüm modellerde tamir, bakım servisi verilmektedir. Ekibimiz uzun yıllardır sektör içerisinde olmasından ve sadece uzman olduğu markada hizmet vermesinden ötürü cihazınızdaki sorunları güvenilir çözümler sunar. %100 hatasız arıza tespiti cihazlar ile tespit edilerek sorun garantili olarak çözüme ulaştırılır. Anahtar işareti yada hata kodları ile ilgili Airfel servis numarası 444 67 02 ile hemen bize ulaşabilir ve aynı gün destek alabilirsiniz. Airfel Kombi Anahtar İşareti Nedir sorusunda çözüm bulamadıysanız bizi arayın aynı gün hemen gelerek destek verelim.

İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Kombi Servisi

Yorum Yazın

İstanbul Kombi Servisi

Servis Çağır

Adresinize Aynı Gün Kombi Servis Çağırın
444 67 02

Kombi Servis WhatsApp

WhatsApp Üzerinden Kombi Servis Talebinizi Bize İletin
WhatsApp

İstanbul Kombi Servisi

Kombi marka cihaz ve ürünlerinde tamir, onarım, bakım, montaj, yedek parça ve yer değiştirme hizmetleri. 

Son Yazılar

Kombi Servisi | Kombi Tamircisi

Web Tasarım & Seo | © Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Hiç Bir Şekilde Kopyalanamaz > Telif Hakları